UV čočky na mobil digitální pouzdra mobil crazy mobil Ray-Ban sluneční - mobil dioptrické nízký pro mobil

Johnson & JohnsonSpolečnost Johnson & Johnson je celosvětově uznávaným výrobcem kontaktních čoček a nejen v oblasti zdravotnictví zaujímá čelní místo. Pokud patříte k lidem s vysokou citlivostí očí, potom jsou kontaktní čočky Johnson & Johnson určeny přesně pro Vás. Firma Johnson & Johnson patří mezi lídra na světovém trhu ve výrobě kontaktních čoček, které vynikají vysokou kvalitou a maximálním pohodlím při nošení.

V nabídce našeho e-shopu Kup-cocky.cz naleznete široký výběr kontaktních čoček této značky¨:
• a to jak čočky jednodenní 1-Day Oasys, 1-Day Acuvue TruEye či 1-Day Acuvue Moist
• tak i čočky 14ti denní Acuvue Oasys, Acuvue Advance či Acuvue 2

Acuvue Oasys od Johnson & Johnson pro citlivé oči


Johnoson & Johnson Acuvue Oasys jsou nové, silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené pro obzvláště citlivé oči. Acuvue Oasys obsahují speciální složku Hydraclear Plus, která udržuje čočky dostatečně vlhké. K jejich dalším hlavním přednostem patří vysoká propustnost kyslíku, která zaručuje naprosté pohodlí při nošení i v náročných podmínkách, jakými jsou například klimatizované kanceláře či dlouhodobá práce na PC.

 Acuvue Oasys jsou vysoce smáčivé a velmi hladké kontaktní čočky vhodné především pro oči, které při nošení čoček pociťují suchost a pálivost.

Johnson & Johnson spolehlivý partner pro Vaše oči


Výrobky společnosti Johnshon & Johnson vynikají především inovací a moderními přístupy firmy, o čemž svědčí i řada ocenění na mezinárodních výstavách. Přestože v nabídce naleznete především dvoutýdenní kontaktní čočky, ani měsíční či jednodenní kontaktní čočky nejsou výjimkou. Zvláště jednodenní kontaktní čočky jsou oblíbené především pro svoji snadnou údržbu, kdy nepotřebujte již žádný roztok pro jejich čištění. Čočky jednoduše ráno nasadíte a večer vyhodíte – snadné, rychlé a efektivní.


Objednejte si skvělé kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson a přesvědčte se sami o jejich kvalitách.
Jak si nasadit kontaktní čočky
Dárky zdarmaProdukty
k porovnání (0)
Do dopravy zdarma
zbývá 1.600 Kč
Novinky
1 090 572
produktů skladem
Ověřeno zákazníky
Široký výběr zboží , výborná komunikace a rychlé dodání
Anonym, 24.02. 2019
Vše proběhlo rychle a bez problémů
Anonym, 22.02. 2018
Vše Ok...
Anonym, 24.12. 2017
Čočky jsem potřebovala v pátek. Obchod udělal maximum (DĚKUJI) a odeslal je dvě hodiny po objednání - ve středu dopoledne, ale balíček dorazil až v pondělí! ČESKÁ POŠTA KLASICKY NESTÍHÁ!
Anonym, 11.12. 2017
Najděte si ověřeného optometristu ve svém okolí. Díky našemu katalogu získáte doporučení na optiky a optometristy, kteří Vám odborně vyšetří zrak, pomohou s výběrem čoček i jejich aplikací.