Total Care Systém - poškozený obal

Omlouváme se, ale zboží není aktuálně možné zakoupit.
Výrobce: AMO
Produkt značky AMO

TOTAL Care je roztok který uchovává a dezinfikuje všechny tvrdé (pevné) plynopropustné kontaktní čočky. Pro dokonalé denní čištění kontaktních čoček doporučujeme odstranit usazeniny z kontaktních čoček roztokem TOTAL Care mechanickým čištěním v dlani. Nejprve se z oka vyjme levá kontaktní čočka a položí se do dlaně, pak se nakape několik kapek TOTAL Careu čističe na kontaktní čočku z obou stran a např. ukazováčkem pravé ruky se mne kontaktní čočka v dlani asi 20 sekund. Pak se položí do držátka barevného víčka s označením „L“. Poté se stejný postup zopakuje i u pravé kontaktní čočky, která se pak vloží do držátka bílého víčka. Před uzavřením se zcela pouzdro naplní TOTAL Care roztokem. Po 6-ti hodinách jsou tvrdé kontaktní čočky zcela vydezinfikované a mohou se opět použít. Pokud se kontaktní čočky nepoužívají každý den, mohou být uloženy v pouzdře bez vyjmutí a použití maximálně 7 dní. Po této době je potřeba roztok vyměnit. Při manipulaci s roztokem se nedoporučuje dotýkat kapátka (střičky) roztoku, aby nedošlo k znečištění. Vždy po nasazení kontaktních čoček se zbylý roztok vylévá a pouzdro se nechává na vzduchu vyschnout.

Tento roztok se nesmí používat na měkké kontaktní čočky!
Doba použití je 2 měsíce od prvního otevření. Tvrdé (pevné) kontaktní čočky jsou za 6 hodin dokonale vydezinfikované.

TOTAL Care Daily Cleaner - jsou kapky, které slouží pro lepší komfort při nošení tvrdých kontaktních čoček. Před vložením kontaktní čočky do oka si do každého oka 1x kápněte Total Care Daily Cleaner

Total Care tablety- slouží k důkladnému vyčištění kontakních čoček. Nepoužívají se každý den, pro lepší vyčištění užijte 1x týdně. Tableta se vloží do pouzdra na kontaktní čočky a přidá se roztok.

Balení: Roztok Total Care 60 ml, kapky Total Care Daily Cleaner 5 ml, 2 tablety Total Care, pouzdro


Potřebujete pomoct nebo poradit?
Zavolejte nám na 727 887 352.
© 2024 Prima-Čočky.cz
Vytvořil Marek Kebza